سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠

نمایش اخبار


«یسرا سلیمانی» دختر 12 ساله بلوچ با همت و پشتکار توانست از دل محرومیت به بر قله موفقیت بایستد و برای چهارمین سال متوالی قهرمان مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه شد.
١٥:٢٩ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

جلسه پایان نامه ارشد آقای محمدعلی مام بیگی با عنوان " بررسی عوامل موثر بر رفتار خرید سازمانی در صنعت نفت و گاز در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی" در روز دوشنبه 98/9/4 از ساعت 10 الی 12 در سالن کنفرانس ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار گردید.
١٤:٣٥ - سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

متخصصان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در ساخت دستگاه ثبت تصاویر درون‌چاهی انحصارشکنی کردند.
٠٩:٥٢ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

این جلسه در روزیکشنبه 98/8/12 از ساعت 9 الی 13 در سالن کنفرانس ساختمان شهید بهشتی شرکت پالایش نفت تهران برگزار گردید. در این سمینار روسای محترم اداره پژوهش و توسعه،برنامه ریزی منابع و تولید نفت و گاز، مهندسی سیستم ها و بهره وری، مهندسی پتروفیزیک و همچنین روسای محترم کمیته های تحصصی پژوهشی و کارشناسان ارشد ادارات مختلف شرکت نفت مناطق مرکزی ایران حضور داشتند.
١٠:٢٥ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

گفتگو از: دکتر مصطفی غفاری دانش‌آموخته‌ی جامعه‌شناسی سیاسی. آقای دکتر سورنا ستاری ضمن تشریح پایه‌های «زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان» به عنوان دستورکار اصلی کشور در حوزه علم و فناوری، در این مصاحبه به تناسب متعرض اقتصاد نفتی ـ دولتی، مافیای واردات، صنایع مونتاژ و فرار مغزها هم می‌شود.
١٢:١٨ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

جلسه ارائه توانمندی های دانشکده نفت دانشگاه امیر کبیر با حضور رئیس محترم پژوهش و توسعه، رئیس محترم کمیته تخصصی پژوهشی مخازن و پتروفیزیک و همچنین کارشناسان ارشد کمیته تخصصی مخازن و پتروفیزیک و پژوهش و توسعه در روزسه شنبه مورخ 98/6/26 از ساعت 10 الی 14 در محل دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید.
١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>